Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Alicja

Z domowych pieleszy wprost do piwnicy. Dlaczego? Wolimy nie komentować. Najważniejsze, że Ala jest już bezpieczna u nas 🙂

Kotka urodziła się w 2008 roku. Jest bardzo grzecznym, domowym stworzeniem. Zaklimatyzowala się u nas bardzo fajnie, do człowieka jest super miziasta, niestety do innych kotow jest niedobra, dlatego musi obecnie przebywać w Kociej wolierze i oglądać koty przez siatkę, ale widać, że lubi tą swoją kocią strefę i czuję się tam bezpiecznie. Szukamy dla Alicji domu bez kotów.

Kotka ostatnio bardzo dużo piła i sikala co zaniepokoiło wolontariuszy. Alicja została skierowana na badania, a po nich okazało się, że ma cukrzycę, dostaje insuline, na chwilę obecną raz dziennie rano.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.