Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Ami

Nie zawsze człowiek jest winny, nie zawsze właściciel jest zły. Czasem, tak jak w przypadku Ami opiekun kocha swojego kota całym sercem, jest dla niego dobry i chciałby z nim być na zawsze, ale sytuacja życiowa na to nie pozwala. Wtedy to jest podwójny dramat, i dla zwierzaka i dla opiekuna. Pani Ami musiała ją oddać ponieważ sama jest w bardzo trudnej sytuacji. To była ostateczność, Pani szukała jej domku. Nawet jeden się znalazł, ale zwrócił ją po kilku dniach... 

Ami trafiła do nas wraz ze wszystkimi rzeczami, ma swoje legowiska, tunel, kontenerek, kocyki, zabawki, jedzonko, przysmaki. Widać, że jej opiekunka bardzo ją kochała :(

Ami to piękna kotka, została uratowana z ulicy. Obecnie ma 4 lata. Daliśmy jej czas i spokój na aklimatyzację. Kotka bardzo szybko się otworzyła i z wystraszonej stała się aktywną i ciekawską. Lubi ludzi, bardzo zaczepia wszystkich do zabawy. Gdy nowym właścicielom zaufa na nowo będzie świetnym przyjacielem!

W stosunku do innych kotów jest dość zaczepna, dlatego reszta towarzystwa schodzi jej z drogi. W nowym domu będzie potrzebowała dużo zabawy i miłości.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotki można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Galeria zdjęć: