Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Alvaro - rezerwacja

Pedro, Alvaro i Ronaldo to bracia trojaczki. Są niczym trzej muszkieterowie. Gdy do nas trafili oczy mieli wielkie jak spodki ufo. A w koszyku udawali, że są kocem bądź rozpłszczali się na półce. Taki stan nie potrwał długo, kilka dni i chłopaki już się zaaklimatyzowali, pokazując swoje prawdziwe twarz.

Urodzili się w 2018, więc są to tak naprawdę młode kocurki. Z wyglądu i zachowania są dość podobni do siebie. Trzy słodkie, bure kulki. Czego chcieć więcej? 

Niech Was nie zmyli ich "zwykły wygląd dachowca", ich charakterki bynajmniej nie są nudne. Wszyscy są ciekawscy, spokojnie poznają swoje nowe otoczenie. Zdradza ich jednak błysk w oku, który pokazuje się, gdy tylko usłyszą dźwięk piłeczki lub zobaczą piórka na wędce. Zabawa zdecydowanie leży w ich naturze. Tak samo jak i miłość do człowieka. Nie da się od nich opędzić, jak zaczniemy je głaskać cała trójka ociera się i domaga pieszczot. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotki można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Galeria zdjęć: