Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Greta

Greta to duża, starsza już sunia. Ze względu na wiek nieco już niedosłyszy, ma też trudności z poruszaniem. Na spacerach szybko się męczy i chce wracać do swojego boksu. Jest suczką niezwykle łagodną i spokojną, pomimo tego, że już na pierwszy rzut oka widać, iż nie miała łatwego życia – ma lekką niedowagę, a jej sierść nie jest w najlepszym stanie.

Greta bardzo ładnie chodzi na smyczy, chociaż na spacerach ma dość słaby kontakt z opiekunem. Zapewne jest to jednak spowodowane jej problemami ze słuchem. Zaczepiona przez człowieka bardzo chętnie przyjmuje smakołyki i głaski. W pełni akceptuje inne psy, chociaż ze względu na dość zaawansowany wiek nie polecamy jej jako towarzyszki psa bardzo młodego lub aktywnego.

Na koty żyjące w okolicach schroniska nie reaguje zupełnie, jej stosunku do małych dzieci nie znamy – nie możemy go sprawdzić w warunkach schroniskowych. Ze względu na wiek i stan zdrowia Greta nie nadaje się do zamieszkania w budzie – szukamy jej domu, który otoczy ją troską i miłością chociaż w ostatnich latach jej życia oraz zapewni jej godną starość na wygodnej kanapie.
Greta bardzo prosi o swój kąt – starsze psy źle radzą sobie w schronisku, na betonowej podłodze kojca.

Sunia jest wykastrowana, zaszczepiona oraz zaczipowana.

Warunkiem adopcji jest zgoda na przeprowadzenie wizyty przed i po adopcyjnej, podpisanie umowy adopcyjnej oraz uiszczenie opłaty schroniskowej.
Aby adoptować psa należy mieć ze sobą smycz i obrożę.

Kontakt: Ada 698-760-053