Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Amal - rezerwacja

Amal, czemu jesteś smutny? Było Ci u nas tak dobrze. 

Kot jest u nas od 12.08. Został znaleziony jak błąkał się na ulicy. Był wychudzony, ale szybko nabrał u nas siły.  Dał się poznać jako wesoły i energiczny. Wcale nie był smutny ani wystraszony. U nas poczuł się bezpiecznie i było mu wyraźnie bardzo dobrze. To rzadkość, ale cieszyło nas to bardzo. 

Coś się jednak zmieniło. Coś pękło. Z dnia na dzień staje się coraz smutniejszy. Traci nadzieję, a inne koty przeganiają go po kątach. Teraz przestraszony chowa się w koszyczku, a nos ma podrapany. Patrzy na nas smutnymi oczami, a my tylko na krótkie chwile dziennie możemy mu pomóc, dać wsparcia i prosić aby jeszcze trochę wytrzymał. Obiecujemy mu, że wkrótce znajdzie się ktoś kto go pokocha. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotka można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: