Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Fabio

Z jednego domu była ich aż piątka. Wszystkie kotki były wspaniałe dlatego szybko znalazły nowe domki. Fabio również, ale niestety teraz wo nas wrócił :( Jego właścicielka nie mogła się już nim zajmować i niestety nikt nie mógł przygarnąć Fabio. Wielka szkoda, ponieważ za pierwszym razem kotek był bardzo otwarty, wesoły, ciekawski, towarzyski itd. A teraz gdy ponownie do nas trafił jest wycofany i wystraszony. On nie zrobił nic złego, więc nie ma pojęcia czemu znowu stracił kochający dom. A najgorszy jest jego wzrok, jego oczy wyrażają więcej niż 1000 słów i sprawiają, że serce się kroi a nogi miękną. 

Mamy nadzieję, że kociak szybko znajdzie nowy dom. W tym momencie jest lekko nieśmiały/wystraszony, ale nie ma się co dziwić po tym co przeżył... W nowym domu na pewno będzie wspaniałym, nakolankowym przyjacielem. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Telefon: 792 262 353 Nie odbieramy? Napisz SMS

Galeria zdjęć: