Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Zuzia

Zuzia najpierw straciła ukochaną opiekunkę, a potem bezpieczne miejsce w, którym mieszkała całe życie. Standardowo po śmierci opiekunki nie ma nikogo kto zająłby się tym małym i bezbronnym członkiem rodziny. 

Jak już komuś zaufa to kocha całym swoim małym serduszkiem. Jest wspaniałą przyjaciółką. Uwielbia kocie pieszczoty. Jest łagodna przyjacielska i towarzyska. Uwielbia towarzystwo piesków, ponieważ mieszkała z nimi pod jednym dachem. Kotka przeszła zapalenie dziąseł w wyniku, którego straciła ząbki, ale nie ma z tym żadnych problemów. Je karmę mokrą i suchą. Jest kotką bezproblemową :) Cichutka i bardzo grzeczna. Akceptuje inne koty. Zdecydowanie poleca się do adopcji.

W Kociej Chatce nie radziła sobie, była bardzo smutna i zdezorientowana z tego powodu obecnie przebywa w domu tymczasowym. Warunki ma tam idealne, co nie zmienia faktu, że nie może tam zostać do końca życia. TYMCZASOWO może tam mieszkać ale szukamy dla niej stałego domu, w którym będzie mogła zostać do końca swoich dni.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Prosimy dzwonić po 16.