Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Ajris

Czasem ludzie są samotni, nie mają nikogo, a każdy chciałby kogoś mieć blisko siebie. Wtedy ratunkiem są zwierzęta, one kochają nas bezwarunkowo. Niestety w niektórych sytuacjach obecność jednego czy dwóch zwierząt nie wystarcza i zaczyna wymykać się to spod kontroli. Zwierząt przybywa, warunki w jakich mieszkają się pogarszają, jedzenia brakuje. Ciężko określić czy tacy ludzie chcą dla nich dobrze, ratując je czy jest to już pewnego rodzaju problem. Z takim właśnie problemem zmierzyliśmy się ratując kilkanaście kotów po Pani, która nagle umarła. starsza Pani, może je kochała, ale było ich tak dużo, że nie mogła zadbać o normalne funkcjonowanie tych kotów. 

Ajris jak tylko dojdzie do siebie będzie piękną kocicą z bujnym futrem. Tak jak pozostali trafiła do nas w okropnym stanie. Wychudzona, futro brudne i posklejane. Teraz już jest dużo lepiej. Po wystraszonych oczach już nie ma śladu. Kotka jest bardzo kochana i sympatyczna. Uwielbia głaskanie i zabawy. Sama chętnie wykłada się do miziania.

Zaczipowana, odpchlona, odrobaczona.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Opłata schroniskowa 20 zł.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: