Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Tytus, Romek i Atomek

Tytus, Romek i Atomek to wesoła banda. Nasze pierwsze maluchy w tym sezonie. Chłopaki mają około 2,5 - 3 miesiące. Piękne i słodkie - łatwo pochopnie podjąć decyzję pod wpływem emocji i zaadoptować jednego z tych słodziaków. Ale takim sytuacjom mówimy stanowcze NIE! Patrząc na ilość "zwrotów" z adopcji obawiamy się o każdego wyadoptowanego kociaka. Przewidujemy tylko dobre domy, do końca życia. Patrząc na smutne i przerażone oczy gdy kot wraca do nas z adopcji: bo sika, bo ktoś dostał alergii, bo właściciel umarł i nikt nie zaopiekuje się kotem serce nam się kraja a w kieszeni otwiera nóż. 

Chłopaki są śliczne, bardzo wesołe, energiczne i ciekawskie. Uwielbiają się wspólnie bawić. Trzeba uważać bo chcą eksplorować całe otocznie, wspinając się wysoko i zaglądając do każdej szczeliny. Są niesamowicie pocieszne i na pewno wniosą do nowego domu wiele radości. 

Tytus - jest biało - czarny, z czarnym wąsikiem na pół noska - ADOPTOWANY

Romek - w większości jest czarny z białymi znaczeniami - REZERWACJA

Atomek - to biało - bury kociak - ADOPTOWANY

Nowi opiekunowie zobowiązują się do kastracji na własny koszt gdy kociaki osiągną dojrzałość płciową.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Opłata  20 zł.

Galeria zdjęć: