Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Zojek

Zojek to nasza kocia przylepa. Kocha wszystkich wolontariuszy tak samo, czyli bardzo mocno. Jeśli weźmie się go na ręce to trzeba będzie na siłę "odczepiać", ponieważ Zojek zaczepi się pazurkami i nie będzie chciał zejść, jest wtedy takim żywym nosidełkiem. Jedyne czego pragnie to głaskania i przytulania. Jest już kocim seniorem i czasem miewa gorszy humor, pacnie wtedy łapką ale nie jest w żaden sposób groźny. Jest to kociak, który do szczęścia będzie potrzebował tylko i wyłącznie kochającego człowieka z ciepłymi kolanami, pełną miskę i spokój.

Kotek trafił do nas około dwa lata temu wraz ze swoim braciszkiem. Oboje zostali adoptowani wydawać się mogło do kochających domów. Niestety Zojkowi się nie poszczęściło i wrócił dla nas. Jak wiadomo taka sytuacja jest bardzo dramatyczna dla kotów, są przerażone, nie chcą jeść ani pić, chowają się w kąt. W tym przypadku było zupełnie inaczej! Zojek wcale nie tęsknił, nie był wystraszony, od pierwszych chwil czuł się u nas świetnie. Kot został oddany z powodu alergii dziecka wraz ze wszystkimi swoimi rzeczami (kuweta, kontener, miseczki itd.) ale wyglądał na zaniedbanego. Gdybyśmy nie znały jego historii to pomyślałybyśmy, że jest to biedny kot, który błąkał się po ulicy. Dlatego i my i Zojek czujemy, że jego powrót z adopcji to wcale nie było nic złego. 

Teraz szukamy dla kotka domku już do końca jego dni, takiego który nigdy go nie odda oraz zaopiekuje się nim prawidłowo. Zojek za dużo już przeszedł.....

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Opłata 10 zł.

Kotka można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Galeria zdjęć: