Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Tofik

Tofik to śliczny biały kotek z szarymi znaczeniami. Jest jeszcze młodziutki, został bowiem oceniony na około 4 lata. Pani, która go do nas przyniosła bardzo żałowała że nie zdążyła znaleźć mu kochającego domku i tak kociak trafił do nas, jako kolejny bezdomny, niekochany zwierzak.

Póki co Tofik nie rozumie co się z nim stało, trafił do stada obcych mu kociaków. Nie wszyscy są przyjaźni, niektórzy chcą się bawić, ale nadal wszyscy są obcy, obce miejsce, zupełnie nowe zapachy. Jak to się stało?? Przecież był takim  grzecznym kotkiem.

Kotek póki co aklimatyzuje się. Raczej stara się nie wychylać i jest płochliwy/wystraszony. Ale to tylko pozory i jesteśmy przekonani, że sytuacja wkrótce się zmieni bowiem gdy tylko ktoś go zaczyna głaskać przekonuje się iż Tofikowi sprawia to wielką przyjemność i właściwie tylko na to czeka tylko narazie jest zbyt nieśmiały aby się o to upomnieć.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Opłata 10 zł.

Tofika można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Galeria zdjęć: