Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Ali

Ok 3 miesięczny bury z białym koteczek
Data przyjęcia 04.11.2016
odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony
Ze względu na wiek, kot nie ma wykonanego testu na FELV. 

Ali jest kocurkiem z niezwykłą historią. Przyjechał w tirze wracającym z Turcji, razem ze swoim bratem. Pracownicy przywieźli rodzeństwo do nas i później zaadoptowali brata Aliego, który był zdecydowanie odważniejszy w kontaktach z ludźmi. Ali został :-( 

Kocurek jest baaardzo przestraszony. Nie wiemy co działo się z nim przed przyjazdem do Polski, gdzie zgubił swoją mamę ?? 
Ali boi się człowieka. Wystraszony, zdezorientowany próbuje ze wszystkich sił pokazać nam jaki jest groźny. W jego pojęciu walczy o życie. Straszy sycząc i parskając.
Ma małe szanse na adopcje bo oprócz urody nie może zaoferować nic co koty udomowione mają w pakiecie. Potrzebny mu bardzo wyrozumiały dom. Potrzebny mu dom, który nauczy go jak kochać, mruczeć i deptać łapeczkami. 

Jeżeli nie zależy Ci na super miziastym kocie tylko na uratowaniu tej zagubionej w nie swoim kraju istoty … to Ali jest właśnie kotem dla Ciebie … ♥ 

Spójrz i dostrzeż ile miłości kryj się w tych przestraszonych oczach ...

Osoba, która zdecyduje się adoptować kota jest obowiązana wykonać na własny koszt zabieg kastracji po osiągnięciu przez zwierzę dojrzałości płciowej.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Opłata schroniskowa 10 zł.

Galeria zdjęć: