Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Agusia - rezerwacja

Agusia to piękna bura koteczka, ma około 3 lata. Kiedyś miała swój własny dom i właścicieli. Niestety po pewnym czasie Państwo wzięli nowego kota, a że Agusia już im się znudziła to została wykopana za drzwi. Przychodziła pod swoje dawne mieszkanie i płakała aby ktoś wpuścił ją do środka, ale nikt już jej tam nie chciał. Musiała tułać się i dawać sobie radę sama na ulicy i takim oto sposobem trafiła do Kociej Chatki.

Agusia bez problemu zaaklimatyzowała się u nas, można by powiedzieć, że czuje się tu dobrze. Jedyne za czym tęskni to ludzie. Jest to bardzo miła i przytulaśna koteczka. Zwraca na siebie uwagę podbiegając do ludzi, ocierając się i domagając głaskania. Jest to kotka już dorosła, więc nie taka szalona jak małe kociaki. Ale zabawy też lubi. W kontaktach z innymi kotami raczej nie ma problemów.

Kilka dni temu szczęście się do niej uśmiechnęło. Nie ze zdjęć, nie z opisu lecz przez zapoznanie się na żywo. Agusia skradła serce miłym Paniom. Niestety nie trwało to długo, kicia była w nowym domu jedną dobę. Okazało się bowiem, że nowa opiekunka dostała silnej alergii. Być może do trzech razy sztuka, szukamy dla Agusi kochających opiekunów! 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota.Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Opłata  10 zł.

adopcja do nowego domku 17.10.2016 r.

Galeria zdjęć: