Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Anitka

Niespotykanej urody, siwa-pręgowana koteczka ma na imię Anitka. Trafiła do nas już w maju. Była wtedy w bardzo złym stanie, po długim i ciężkim leczeniu koteczka czuje się już dobrze. Jednak wszystkie, nawet te bolesne zabiegi znosiła z ogromną cierpliwością. Kilka miesięcy brania leków i długi pobyt w małej klatce spowodowały, że Anitka zamknęła się w sobie i bardzo posmutniała. Zrezygnowała…. Tępym wzrokiem wpatrywała się w okno, smutno wypatrując człowieka.


Obecnie kicia jest już zdrowa i przebywa w Kociej Chatce. Zaaklimatyzowała się tutaj bez problemu. Są jedynie dwie przeszkody: brak własnego miejsca na ziemi z ukochanym człowiekiem oraz inne koty. Anitka nie lubi towarzystwa innych kociaków, wywołuje to u niej sporą dawkę stresu.


Kotka bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Widać, że bardzo jej teraz brakuje głaskania, ciepła i miłości. Kotka jest z natury spokojna. Liczy się tylko człowiek. Oczywiście Anitka jest prawdziwym kotem, więc głaskanie i przytulanie musi być na jej warunkach i wtedy kiedy ona ma na to ochotę.

Kotka ma 5 lat, przed nią jeszcze całe życie. Podaruj dom Anitce, a zyskasz wiernego przyjaciela.
Jest odpchlona,odrobaczona,szczepiona, wysterylizowana. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Opłata  10 zł.

Anitkę można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Galeria zdjęć: