Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Anitka

Anitka to dorosła kotka, która do tej pory wiodła spokojne życie we własnym domu. Niestety jej schorowani właściciele nie chcieli i nie byli już w stanie zajmować się nią i takim oto sposobem trafiła do Nas. Lepiej jej tu niż w schronisku czy na ulicy, ale dla domowego kota bezdomność jest wielkim szokiem. 

Kotka dochodzi do siebie, je, pije ale cóż z tego jak jest tak smutna iż najchętniej cały dzień leżałaby w koszyczku. Jest to delikatna koteczka, która lubi spokojne głaskanie i przebywanie z ludźmi. Od razu widać, iż jest to domowy kot, który jest bardzo spragniony kontaktu z ludźmi i tylko szuka okazji aby zostać pogłaskanym, otrzeć, przytulić się do człowieka. Szukamy dla niej raczej spokojnego domu. Z innymi kotami nie wchodzi w konflikty ani nie zawiera przyjaźni. Jeśli ktoś pokocha Anitkę ona na pewno odwdzięczy się tym samym, dając całą siebie.

Anitka ma alergię pokarmową, ale nie należy się bać. Na chwilę obecną kotka przebywa na diecie bez kurczaka i to jest wystarczające. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.Opłata  10 zł.

Galeria zdjęć: