Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

ARUŚ

Aruś to biało-czarny kocurek. Do schroniska trafił dnia 24.07.2014. Jego wiek oceniono na 2 lata. Był bardzo wystraszony. Kompletnie nie radził sobie w nowym środowisku. Na domiar złego ciężko zachorował. Aruś w związku z tym trafił  do  szpitalika  w Tychach u dr Szymańskiego. Przeszedł liczne badania i przeszedł leczenie.  Pan Doktor stwierdził, że Aruś już spokojnie może opuścić szpitalik, na szczęście prosto ze szpitalika trafił do DT do Ani.   To sympatyczny i kontaktowy kot. Dużo w życiu przeżył dlatego szukamy dla niego odpowiedzialnych właścicieli, którzy zapewnią mu bezpieczeństwo. Aruś odwdzięczy się wieczornym mruczeniem, ciepłem i miłością. Aruś zostanie wydany do adopcji po szczepieniu i po kastracji. Ponieważ dotychczasowy stan zdrowia nie pozwalał na szczepienie ani na kastrację Kocurka.

Kocur jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, posiada elektroniczny mikroczip oraz aktualną książeczkę zdrowia. Test na białaczkę ujemny (-)

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią, posiadać przy sobie dokument ze zdjęciem oraz transporter do przewozu zwierzęcia.

Kontakt w sprawie adopcji: 0 502 634 457

Galeria zdjęć: