Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Wąsik koci zawadiaka szuka domku

Wąsik miał swój dom, a w nim swoje ulubione kąty i kolana i miseczkę, miał tez swoją ukochaną towarzyszkę życia. Aż pewnego dnia, tak po prostu, bez ważnego powodu, został porzucony razem ze swoją kocią przyjaciółką. Kociaki tarfiły do schroniska, za kraty do ciasnego boksu. Wkoło setki biednych, wyjących psów, zalatani ludzie, którzy nie mają czasu sprawdzić, czy wszystko w porządku, czy kociaki jedzą, czy dają sobie radę, do tego mnóstwo innych kociaków, które tez walczą o przetrwanie...
Ukochana Wąsika miała w życiu troszkę więcej farta, bo urodziła się piękna i ruda. Kotka szybciutko znalazła nowy dom, niestety nie było w nim miejsca dla jej przyjaciela. Wąsik został sam w tym okropnym miejscu, zagubiony i jeszcze bardziej przerażony. Kocurek został zabrany ze schroniska i dostał nową tymczasową rodzinę kocią i ludzką, czyli Kocią Chatkę. Trafił do dużej woliery razem z innym biedakiem wyciągniętym ze schroniska, panowie świetnie się dogadują.
Wąsik jest raczej drobnej budowy, ma fajny pyszczek w czarne plamki. Apetycik bez zarzutu, chęć do zabawy ogromna, a do tego to straszny pieszczoch. Wąsik jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.

 

WĄSIK POJECHAŁ DO DOMKU 13.02.13R.

Galeria zdjęć: