Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Arni i Alfa kolorowe rodzeństwo szuka domku

Arni i Alfa to kolorowe kociaki. Arni to biało-rudy kocurek. Alfa to ruda koteczka. Kociaki trafiły do nas latem z ich mamą Zytką Zytka też szuka domku jest już wysterylizowana. Trafiły do nas jako 5 tygodniowe kocięta razem z mamą na szczęście bo mama troskliwie się nimi zajmowała i je karmiła. Mama ich okociła się na jednym z sosnowieckich targowisk, opiekowała się swoimi dziećmi jak mogła, no ale cóż może jeden nieszczęśliwy kociak wśtód tylu nieprzyjaznych ludzi. Sama jak do nas trafiła była chora i potwornie wychudzona. Stan kociaków nie był dobry były masakrycznie zapchlone, miały świerzba i potworny koci katar. Na szczęście dzięki wielkiej opiece Jadzi i jej wielkiemu poświęceniu kociaki wróciły do zdrowia. Teraz to śliczne kociaki i nie ma śladu po ich tragicznych przejściach.

Jak młode kociaki lubią sie bawić, biegać szaleją - dobrze by było gdyby nie były same są przyzwyczajone do towarzystwa innych kotów.  

Kociaki szukają bardzo dobrych domków. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i oczywiście w niedalekiej przyszłości kastracja i sterylizacja kociaków.  

Kontakt w sprawie adopcji:

Jadzia 501 303 791

mail adopcje.nadzieja@gmail.com

 Kociaki już znalazły domek mieszkają w Sosnowcu

Galeria zdjęć: