Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Tom

Tom, a dla nas już Tomaszek. To starszy kociak, którego sielankowe życie trwało 15 lat. Żył z kochającym właścicielem i wszystko było cudownie. Dopóki jego Pan nie odszedł. Wtedy serduszko Toma złamało się. A dodatkowo stracił swój domek, ponieważ nie znalazł się nikt kto mógłby przejąć nad nim opiekę. Od tej pory kociak zamieszkał u nas i mieszka z nami już tak długo, że nawet nie pamiętamy początku.

Zdajemy sobie sprawę, że nie jest łatwo adoptować takiego staruszka. Jeśli jednak ktoś otworzyłby dla niego serce bardzo by to nas ucieszyło. Znamy Tomasza już bardzo długo i widzimy jak powoli uchodzi z niego życie. Cudownie by było gdyby ten krótki czas jaki mu pozostał mógł spędzić w ciepłym domu na czyiś kolankach. 

Szukamy dla niego domu bez innych kotów lub ze spokojnym rezydentem. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 604 789 418

Galeria zdjęć: