Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Maluchy

Dwa małe kociaki to dzieci Mii. Była ich trójka, niestety jeden maluszek odszedł za TM. Mają około 3-4 miesiące. Kotki miały ciężki start w życie - urodzone na ulicy, chore na białaczkę... Na szczęście malce mają się dobrze. Są bardzo radosne, to dwie małe błyskawice, które jak to dzieci nie usiedzą 5 min. w miejscu. 

Są bardzo słodkie i kochane. Mniejszy kociak jest ogromnym przytuliskiem. Większy jest lekko nieśmiały, ale po chwili przestaje być :)

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji. 

Adopcja małego kotka wiąże się z obowiązkowym wykonaniem zabiegu kastracji/ sterylizacji u wybranego przez siebie weterynarza. Zabieg najlepiej jest wykonać pomiędzy 6 a 8 miesiącem życia kota.

Koty nie przebywają w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 604 789 418

Galeria zdjęć: