Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Inka

Inka jest z nami już od stycznia 2020! Trafiła w opłakanym stanie -> silna alergia spowodowała, że kotka wydrapała sobie ogromne i głębokie rany. Leczenie było trudne, ale nikt nie marudził. Po kilku miesiącach BUM zapalenie rogówki i walka o oko. Już nad nim płakałyśmy, bo było blisko aby je straciła. I z tego kotka się "wylizała"! 

Alergia Inki jest silna, ale obecnie pod kontrolą :) Kotka wreszcie może chodzić bez kołnierza, może normalnie umyć się i bawić.

Pomimo tego, że jej krótkie kilkuletnie życie bywało trudne i pełne cierpienia, Inka się tym nie przejmuje! Jest jednym z najradośniejszych kotów jakie u nas przebywają. Uwielbia się bawić i szaleć. A przede wszystkim kocha człowieka i bardzo jej go brakuje :( Ciepła ręka i kolanka 2x dziennie to dla niej za mało. Chciałaby mieć kogoś cały czas.

Inka musi jeść specjalistyczną karmę oraz przyjmować leki. Pytania o szczegóły prosimy kierować telefonicznie.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.