Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Milka

Milka urodziła się w 2006 roku i całe swoje dotychczasowe życie spędziła bardzo dobrze. Była kochana i miała dobrą opiekę. Niestety ta sielanka na kolankach już się skończyła.

Milka straciła swoją Panią i jednocześnie dom. Niepotrzebna nikomu kotka trafiła do nas. Ze swoim losem pogodziła się szybko, na szczęście nie załamała się (a to częste w takich przypadkach).

Kotka jest bardzo grzeczna, nie sprawia żadnych kłopotów. Bardzo lubi gdy ktoś ją głaszcze. Lubi też jeść… przez co niestety ma nadwagę, a ta powoduje, że kicia czas spędza tylko na podłodze i dolnych partiach. Także jeśli ktoś szuka kota, który nie będzie skakał po szafkach oto jest Milka! :)

W przeszłości kotka była chora dlatego ma wyłysienia na pyszczku. 

Każdemu kto szuka kochanego i oddanego człowiekowi kota polecamy Milkę :)

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 501 477 474 , 604 789 418

Galeria zdjęć: