Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Nevada

Data urodzenia: 2010
Płeć: samica
Maść: bura
Profilaktyka weterynaryjna: Zaczipowana, odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona, wysterylizowana
Test białaczkowy FeLV: ujemny (-)
Data przyjęcia: 16.04.2020
Stosunek do innych kotów: neutralny


Historia Nevady to historia złamanego kociego serduszka. To historia kocich oczu w których gaśnie iskierka nadzieji. To historia kotki która w jednej chwili straciła wszystko co miała, swój dom. Wszystko zaczęło się pod sklepem, to tam mnie podrzucono. Nie można było mnie zwrócić ani wymienić jak wadliwy towar więc poprostu mnie wyrzucono jak niepotrzebny przedmiot. Tak jak by te wszystkie wspólne lata w domu nie miały żadnego znaczenia, jak bym nigdy nie istniała. Zostałam sama, tylko ja i moje największe lęki. Trafiłam do klatki A strach i niepewność towarzyszą mi nieustannie. Bardzo chciała bym zaufać człowiekowi, ale boję się że znowu kogoś stracę i tym razem moje kocie serce tego nie wytrzyma. Jeśli to co opowiadają w schronisku to prawda i faktycznie zasługuje na dom, jeśli jest gdzieś na świecie rodzina która chciała by mnie przygarnac pod swój dach to nie poddam się i z całych sił będę starać się pokonać strach, będę najlepsza kocią wersją siebie. Potrzebuje tylko czasu i cierpliwości żeby móc znów pokochać, zaufać i uwierzyć że tym razem to już na zawsze.

Adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Opłata schroniskowa 20 zł.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 501 477 474 , 604 789 418

Galeria zdjęć: