Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Kornelia

Kornelka u nas już drugi raz. Jakiś czas temu została znaleziona poturbowana, ledwo życia. Prawdopodobnie potrącił ją samochód. Na szczęście dobre dusze zaopiekowały się nią i tak oto Kornelka trafiła do nas na leczenie. Złamana łapka już jest cała i zdrowa :)
Kotka trafiła do nowego domu, niestety jest bardzo sprytną i ciekawską kotką i niestety uciekła, a później najwidoczniej nie mogła znaleźć drogi powrotnej i tak oto błąkała się 4 miesiące. Teraz szukamy jej nowego domu. Koniecznie niewychodzący, tak aby kotka już nigdy nie zgubiła się, ani nie wpadła pod samochód.
Kotka jest bardzo wesoła i cudowna. Wypatruje tylko człowieka i możliwości przytulenia się. Można by ją głaskać godzinami, a to i tak będzie za mało. Kornelka wtula się w człowieka całym ciałem. Ociera łebkiem i tęsknie płacze gdy tylko ktoś się nią nie zajmuje.
Kotka jest jeszcze bardzo młoda, całe szczęśliwe życie przed nią 🙂 lubi się bawić piłeczkami, piorkami, papierkami . Uraz (złamanie lapki) który jej się przytrafił w ogóle nie wpłynął na jej wesołe usposobienie, bardzo ładnie staje na tylną łapkę, nic nie przeszkadza jej w chodzeniu 🙂

Z innymi kotami nie dogaduje się najlepiej. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.
Kotkę można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.
Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Galeria zdjęć: