Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Jaśmin

Data urodzenia: 2011
Płeć: samiec
Maść: buro-biała
Profilaktyka weterynaryjna: Zaczipowany, odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, wykastrowany
Test białaczkowy FeLV: ujemny (-)
Data przyjęcia: 26.02.2020
Stosunek do innych kotów: neutralny
UWAGI: Jaśmin jest alergikiem, wymaga inhalacji (bardzo dobrze na nie reaguje, dzięki temu nie ma konieczności podawania leków)

Każdy z nas niejednokrotnie kiedyś marzył... Chyba się ze mną zgodzicie człowieki? Jedni pragną drogich zabawek, a inni mają w planach podróże. O czym marzę ja? Sympatyczny, niczym wyróżniający się dziewięcioletni, biało-bury chłopak? Otóż, o MIŁOŚCI, człowieku. Pragnę osoby, która nauczy mnie kochać i dzięki której poczuję, jak to jest być kochanym i najważniejszym stworzeniem pod słońcem. Bo cóż więcej jest potrzebne do poczucia spokoju i bezpieczeństwa? 
Muszę jeszcze dodać, że zdiagnozowano u mnie alergię. Nie muszę zażywać leków, wymagam jednak robienia inhalacji. Byłbym szczęśliwy, gdybyś zechciał mnie pokochać z tą przypadłością. Wierzę, że za jakiś czas moje marzenie stanie się rzeczywistością...
Tulę,
Jaśmin.


Adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Opłata schroniskowa 20 zł.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 501 477 474 , 604 789 418