Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Cyryl

Data urodzenia: 2000

Płeć: samiec
Maść: ruda
Profilaktyka weterynaryjna: Zaczipowany, odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, wykastrowany
Test białaczkowy:
Data przyjęcia: 18.04.2020
Stosunek do innych kotów: 
Stosunek do psów: nieznany

Uroczy dziadulo, Cyryl, rozpromienia świat swym rudym futerkiem już od dwóch dekad. Jego ukochana pani niedawno odeszła z tego świata... Kocur został sam. Czym dla niego jest ta nagła zmiana - schronisko, klatka, zamiast ciepłych kolan, zamiast wędrówek...? Tego możemy się tylko domyślać. Cyryl to stworzenie bardzo przyjazne. Często ma ochotę na przytulańce, innym razem siedzi apatyczny w kącie, czasami sam nie wie czego chce, na chwilę się zawiesza. Na pewno do dziś dziwi się o co w tym wszystkim chodzi. 
Aktualnie nasz rudzielec ma leczony pęcherz, acz wkrótce gotów będzie na nową znajomość z człowiekiem, który go pokocha. Cyryl przez dwadzieścia lat był kotem wychodzącym, dlatego też taki dom będzie dla niego optymalny (nie mamy pojęcia czy przyzwyczaiłby się do życia w zamkniętej przestrzeni i do załatwiania do kuwety). Bardzo liczymy na to, że jeszcze ktoś pokocha głęboko naszego seniora. Czy to Ty?


Adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Opłata schroniskowa 20 zł.


Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 501 477 474, 604 789 418

Galeria zdjęć: