Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Cyryl

Uroczy dziadulo, Cyryl, rozpromienia świat swym rudym futerkiem już od dwóch dekad. Jego ukochana pani niedawno odeszła z tego świata... Kocur został sam. Czym dla niego jest ta nagła zmiana - przytulisko, obce koty, zamiast ciepłych kolan, zamiast wędrówek...? Tego możemy się tylko domyślać. Cyryl to stworzenie bardzo przyjazne. Często ma ochotę na przytulańce, innym razem siedzi apatyczny w kącie, czasami sam nie wie czego chce, na chwilę się zawiesza. Na pewno do dziś dziwi się o co w tym wszystkim chodzi. 

Aktualnie nasz rudzielec ma leczony pęcherz, acz wkrótce gotów będzie na nową znajomość z człowiekiem, który go pokocha. Cyryl przez dwadzieścia lat był kotem wychodzącym. Bardzo liczymy na to, że jeszcze ktoś pokocha głęboko naszego seniora. Czy to Ty?

Profilaktyka weterynaryjna: Zaczipowany, odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, wykastrowany.

Adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Opłata schroniskowa 20 zł.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Galeria zdjęć: