Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Scooby

Cześć. Jestem Scooby, troche jak Scooby Do, duży a troche strachliwy w nieznanych sytuacjach. Okaz zdrowia ze mnie, testy fiv/fv ujemne, odrobaczenie i szczepienie również już za mną. Jak widać po rozmiarze, duży głodomór ze mnie, lubię wszelką karmę jaka tylko znajdzie sie w mojej miseczce. Obecnie przebywam w domu tymczasowym, jest bardzo fajnie. Mam dwóch kocich i psich kompanówz którymi świetnie sie dogaduje mimo iz przez 3 lata, w dotychczasowym domu nie miałem towarzystwa. Zostałem oddany bo.. No właśnie nie do końca pamiętam, podobno zaatakowałem nogę mojej pani. Obecnie bardzo sie wyciszyłem, widzę że nic mi nie grozi, nikt mnie nie męczy, szanują tu moją indywidualność, wiec nie mam potrzeby by kogokolwiek atakować. Jestem kotem z krwi i kości i musisz to uszanować. Potrafię pokazać jeśli coś mi sie nie podoba, Ty musisz tylko bacznie mnie obserwować. Poza tym jestem wielkim przytulakiem, mam nawet swoje miejsce w łóżku. Na dzień dobry chętnie rozdaje buziaki. Poza tym dnie mijają na zabawie, poza tą z kocimi kompanami lubię też polowanie na wędkę, piłeczki i myszki.
Jeśli jest coś co Cię we mnie urzekło, może moje piękne zielone oczy i chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś wiecej to nie zastanawiaj sie i dzwoń do cioci Ady! Tel. 794 306 765

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 794 306 765

Galeria zdjęć: