Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Fanfara

Data urodzenia: 2013
Płeć: samica
Maść: tricolor
Profilaktyka weterynaryjna: zaczipowana, odrobaczona, odpchlona, wysterylizowana
Test białaczkowy FeLV: ujemny (-)
Data przyjęcia: 27.02.2020
Stosunek do innych kotów: przyjazny
Stosunek do psów: nieznany

ZAKOCHANA PARA, TENOR I FANFARA! ;)
Przedstawiamy Ci koci duet, który trafił do schroniska po tym, jak został odebrany interwencyjnie. Wiesz, jak to jest, gdy dopada Cię smutek lub stres, opychasz się czekoladkami, ale nic nie pomaga... I wtedy czujesz, że już tylko najlepszy przyjaciel jest w stanie wyciągnąć Cię z nieszczęścia. Przychodzi, a Ty opierasz głowę na jego ramieniu i słuchasz kojącego głosu, którym dodaje Ci otuchy. Nie chciałbyś, by los zepchnął go na odległą od Ciebie ścieżkę...
Tenor i Fanfara to nie tylko cudowne koty, ale i bardzo dobrzy przyjaciele. Codziennie obserwujemy jak bardzo są ze sobą zżyci, jak dbają o siebie, wzajemnie się pielęgnują i moszczą do snu, stykając się futerkami. Raźniej, cieplej, spokojniej. Oboje ufają człowiekowi i chętnie poddają się głaskaniu, podtykając pod dłoń preferowane części ciała. Cieszymy się, że poznaliśmy tę wspaniałą parę. Teraz bardzo byśmy sobie życzyli, by Tenor z Fanfarą mogli kontynuować wspólne życie. By znaleźli wspólny dom... Nie są już najmłodsi i rozdzielenie oznaczałoby dla nich sporą porcję smutku do przełknięcia. A tego nikt by nie chciał. Jeżeli chciałbyś wzbogacić swoje życie o dwójkę przyjaznych i spokojnych kotów, bardzo polecamy ten pakiet!


Adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Opłata schroniskowa 20 zł.


Koty nie przebywają w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 501 477 474 , 604 789 418

Galeria zdjęć: