Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Kori

Czy potrafisz wyobrazić sobie 60 zwierząt w ciasnym, niewielkim pokoju? Koty, psy, szynszyle, króliki, myszy, szczury, świnki morskie, których stan zdrowia psychicznego i fizycznego dawał wiele do życzenia. Interwencja - nie pierwsza i zapewne nieostatnia. Na naszej drodze staje Kicia...

Kori, nasze małe-wielkie szczęście :) Na myśl o niej od razu się uśmiechamy, ponieważ to niesamowicie miła i wesoła kotka. Nasza mała gaduła od razu zaczepia miauczeniem, przybiega wesoło do człowieka i ociera się. Nie ważne czy swój czy obcy, jedyne czego chce Kori to odrobina uwagi! Podczas głaskania jest bardzo wyluzowana i kompletnie nie da się odejść od niej.

Kori bardzo zaprzyjaźniła się z swoją przyjaciółką w niedoli - Inką. Dziewczyny stały się wręcz nierozłączne. To kolejny dowód na to jaka Kori jest wrażliwa i jak dużo miłości jest w jej małym serduszku. Kotka bardzo opiekuje się Inką, myje ją i przytula, gdy razem śpią. 

Kori urodziła się prawdopodobnie w 2017 roku.

Więcej informacji pod numerem podanym w ogłoszeniu.

Kotkę można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 501 477 474 , 604 789 418

Galeria zdjęć: