Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Ginger - rezerwacja

Ginger - a właściwie kocia Yoda :). Po przybyciu do nas strzygła uszami udając wielkiego mistrza dlatego, że miała je bardzo brudne :( Pomimo tego, że prawdopodobnie miała domek, ale najwidoczniej nikt nie zajmował się nią jak należy. Mówimy prawdopodobnie, bo otrzymaliśmy informację, że kotka została podrzucona do starszej Pani, która pomimo wielkich chęci nie miała możliwości się nią zajmować.

Ginger to jedna z największych przylep!!!! Nic tylko ociera się, prosi o głaskanie i głośno mruczy. A spróbuj tylko człowieku odejść! Będzie patrzeć takim smutnym spojrzeniem, że albo się złamiesz i kolejne 30 min spędzisz na głaskanie jej, albo wyjdziesz z przytuliska i Twoje serce złamie się na pół :(

Szukamy dla niej dobrego domu, który już nigdy jej nie porzuci. Kotka została oceniona na 2 lata (ur. 2018).

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotkę można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Galeria zdjęć: