Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Inka

Inka trafiła do nas na początku stycznia. Ogromne rany do żywego mięsa wydrapała sobie sama (prawie się zgilotynowała!). Od razu wdrożyliśmy intensywne leczenie. Kotka czuje się coraz lepiej, a my każdego dnia cieszymy się widząc postępy.

Inka to bardzo dzielna i grzeczna koteczka! Pomimo tego, że leki, mycie oraz smarowanie ran nie jest przyjemne, kotka znosi to dość grzecznie. Co prawda czasem trochę się na nas obraża, ponieważ jest bardzo wrażliwa, ale szybko jej przechodzi :)

Na początku widać było, że tęskni za swoją rodziną i bratem, na szczęście szybko nam zaufała i pokochała ze wzajemnością.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotkę można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 501 477 474 , 604 789 418

Galeria zdjęć: