Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Maciek i Trojek

Maciek i Trojek to przyjaciele od zawsze. Razem się wychowywali, wspierali i wiedli dobre życie w kochającym domu. Niestety u dziecka właścicieli pojawiła się silna alergia. Często wydaje nam się, że alergia to tylko wymówka, ale widzieliśmy smutek w oczach Państwa, którzy oddawali nam kociaki. Rozdardci właściciele, wiele łez i totalnie zdezorientowane koty, które do tej pory miały wspaniałe i spokojne życie. Od tego dnia Maciek i Trojek mieszkają u nas. Państwo nie zapomnieli o nich i często dopytują co u chłopaków :(

Minęło już kilka tygodni, kotki powoli przekonują się do nas. Od razu widać, że to domowe kociska, które potrzebują spokojnego domu i ciepłych kolan! To dla nich najważniejsze. Chłopaki są bardzo zadbane i grzeczne. Mają odpowiednio 5 i 6 lat.

Szukamy im jednego domu, ponieważ są ze sobą bardzo zżyci. Jedna adopcja, a zyskujesz dwóch wspaniałych przyjaciół :)

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotki można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Koty nie przebywają w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Galeria zdjęć: