Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Kaszmir

Kaszmir - jego imię nie jest przypadkowe, wzięło się od puszystego i miękkiego materiału. Kaszmir to piękny, puchaty kocurek. Data urodzenia oceniona na 7.2017. Zatem to jeszcze bardzo młody kociak, a został porzucony już 3 razy!!!!!! Co prawda wygląda jak piękna pluszowa zabawka, ale nią nie jest. To żyjąca istota, która potrzebuje dużo miłości, a z każdym kolejnym porzuceniem cierpi i zastanawia się co zrobił źle?

Z charakteru to bardzo wesoły i energiczny kot. Lubi się bawić, zdecydowanie ma nadmiar energii. Stosunek do innych kotów - różny. Z jednymi żyje w zgodzie, za innymi nie przepada. 

Kaszmir bardzo lgnie do ludzi i kocha ich, bardzo pragnie czyjejś bliskości. Będzie zabiegał o Twoją uwagę każdego dnia. Jednak nie jest to pluszowy miś i ma swój charakter. Gdy chce lubi jak go ktoś głaszcze, ale potrafi też złapać za rękę. Nie jest to agresja, bardziej wygląda jakby ktoś wcześniej go drażnił lub bawił się z nim ręką i teraz on przy nadmiernym podekscytowaniu do niej doskakuje.W każdym razie taki ma charakter i należy być tego świadomym. Doświadczeni kociarze poradzą sobie z nim bez problemu. 

Szukamy dla niego domu, który pokocha i zaakceptuje go takim jaki jest.

Kaszmir z racji bycia kotem długowłosym wymaga poświęcania mu troszkę więcej czasu na pielęgnację futerka. Nie można przecież pozwolić aby taki piękny kotek miał na sobie zmechacone kulki lub kołtuny. 

Profilaktyka weterynaryjna: Zaczipowany, odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, wykastrowany
Test białaczkowy FeLV: ujemny (-)

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotka można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: