Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Kaszmir

Data urodzenia: 07.2017
Płeć: samiec
Maść: czarna
Profilaktyka weterynaryjna: Zaczipowany, odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, wykastrowany
Test białaczkowy FeLV: ujemny (-)
Data przyjęcia: 16.08.2019
Stosunek do innych kotów: obojętny
Stosunek do psów: nieznany

Każdy kto miał kiedykolwiek styczność z kaszmirem wie jaki to delikatny i puszysty materiał. Taki bowiem jest nasz Kaszmir. Delikatny w swoim męskim uroku i puszysty co widać z daleka :) Kaszmir to kot dosłownie lepiący się do człowieka, tak bardzo pragnie czyjejś bliskości. Będzie zabiegał o Twoją uwagę każdego dnia.

Kaszmir z racji bycia kotem długowłosym wymaga poświęcania mu troszkę więcej czasu na pielęgnację futerka. Nie można przecież pozwolić aby taki piękny kotek miał na sobie zmechacone kulki lub kołtuny. Kaszmir gorąco poleca się do adopcji, a my dajemy gwarancje 100% miękkości i puszystości :)

Dlaczego zatem wrócił z adopcji zaledwie po jednym dniu? Co zrobił nie tak? Albo może czego nie zdążył zrobić po spędzeniu 24 godzin w nowym domu? Przez większość czasu to grzeczny i kochany kot, ale czasem gdy zbytnio się podekscytuje potrafi złapać za rękę, przez to nie polecamy go do domu z małymi dziećmi. 

W tym momencie chcemy skupić się na znalezieniu kochającego domu, który weźmie całkowitą odpowiedzialność za naszego podopiecznego. Pamiętaj! Kot to nie zabawka, która możesz odłożyć w kąt jak Ci się znudzi! Bo 'Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.'

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotka można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Kontakt

Telefon: 501 477 474, 604 789 418