Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Rozi

Spotykamy na swojej drodze wielu złych ludzi, wiele złych sytuacji. Jednak nie zawsze, nie każda historia kota z naszego przytuliska związana jest ze złym człowiekiem bez serca. Taka sytuacja miała miejsce tutaj, właścicielka Rozi była dla niej dobra i kochała ją całym sercem, ale co zrobić gdy samemu traci się dach nad głową? Człowiek się cieszy, że znalazł schronienie w Domu Samotnej Matki, ale i smuci, bardzo smuci, bo musi zostawić przyjaciela. 

Na szczęście Rozi jest w naszych dobrych rękach, co oczywiście nie zmienia faktu, że potrzebuje domu. Domowy kot, to nie jest zwierzę, które lubi żyć w samotności, bez człowieka... To istota z małym serduszkiem, które jest wypełnione miłością do człowieka i chęcią przebywania z nim. I taka też jest Rozi!

Kotka jest młodziutka, ma około trzy lata. Jest drobnej budowy i delikatnego charakteru. Z innymi kotami nie wchodzi w drogę. Do ludzi lgnie niesamowicie. Jest wielką gadułą. To młoda kotka, więc oczywiście uwielbia się również bawić. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotkę można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: