Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Grubcio

Za górami, za lasami żyły sobie cztery piękne kotki. Miały ciepły domek i kochającego Pana. Niestety pewnego dnia Pan odszedł, a kotki zostały same na tym świecie, na łasce innych. Spośród rodziny, znajomych itd. znalazła się jedna dobra dusza. Starsza Pani, która pomimo tego, że sama jest schorowana stara się opiekować kotkami jak najlepiej. Dogląda je i karmi. Jednak to nie jest sytuacja idealna. Pani ma problemy z poruszaniem, a jej emeryturę pochłaniają leki dla niej samej.

Nikt nie dowiedziałby się o tej sytuacji, gdyby jeden z kotów się nie pochorował. To co miał w pyszczku nie będziemy opisywać w obawie, że ktoś może czytać ten opis przy obiedzie... Pani była bezradna, a jedyne co mogła zrobić to ulżyć kotkowi. Przyprowadziła go do Almavetu, aby zakończyć jego ból. Jednak Pani doktor to kobieta o wielkim sercu i gdy usłyszała historię Grubcia nie była w stanie tego zrobić. Uratowała kotka. Teraz ten piękny rudzielec przebywa u nas.

PILNIE potrzebujemy domów dla trzech pozostałych kotów z tego domu.

Grubcio oczywiście też szuka domu. To dużej wielkości, piękny, rudy kocur. Jest spokojny i lekko wystraszony, ale dopiero nas poznaje i aklimatyzuje się. Po 10 minutach otwiera się, widać, że to domowy kociak, który zna ciepło ludzkiej ręki na futerku. 

Szukamy mu spokojnego domu, który zaopiekuje się nim już na zawsze.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotka można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: