Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Drako/Dark

Wydaje Ci się że jestem mroczny przez moje imię? Imię Dark dostałem na znak mroku mojej przeszłości. W którymś momencie zostałem zostawiony sam sobie. Przyczyny takiego stanu? Nieznane. Nie mam jak cieszyć się rozkoszami życia. Kto by się cieszył będąc zamkniętym w klatce i patrząc za okno poprzez metalowe kraty? Nie jestem wymagający. Pragnę tylko tego czego może pragnąc każda istota czująca. Mam uczucia i zostałem zraniony. Nie liczę na piorunujące zdarzenie jak z bajki że ja spotykam Ciebie, Ty mnie i BUM Happy End. Liczę na współpracę we wzajemnym poznawaniu siebie. Liczę na Twoje wsparcie a Ty możesz liczyć na moje. Bo na dobre i złe trzeba sobie zasłużyć poprzez ciężką pracę.
Dodam jeszcze jedno... i mam nadzieję, że mnie to nie przekreśli w Twoich oczach. Zmagam się z alergią, muszę mieć specjalistyczną karmę. Być może Ty albo ktoś z Twoich bliskich również cierpi na tę przypadłość? Zjawisko to jest tak powszechne... I chyba przyznasz, że nie ma przepisu, który mówi o tym, że alergik nie zasługuje na choćby odrobinę miłości? Bardzo na Ciebie liczę. Do zobaczenia?

Data urodzenia: około 2011
Płeć: samiec
Profilaktyka weterynaryjna: Zaczipowany, odrobaczony, odpchlony, szczepiony, wykastrowany
Test białaczkowy FeLV ujemny (-)
Stosunek do innych kotów: obojętny
Stosunek do psów: nieznany
UWAGI: wymaga podawania specjalistycznej karmy dla alergików


Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Opłata schroniskowa 20 zł.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: