Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Timon

Timon to piękny szary kocur. Trafił do nas prosto z domu razem z trzema "braćmi". Jeden z nich już znalazł kochającą rodzinę, trzech, w tym Timon nadal czeka. Kotek ma 10 lat, od zawsze mieszkał w domu, miał do dyspozycji ludzkie kolana i inne tego typu wygody, niestety właścicielka już nie mogła się zajmować kotami.

Na ten moment to jeden z największych pieszczochów w naszym przytulisku. Chodzi za człowiekiem krok w krok i patrząc prosto w oczy głośno upomina "miau, miauuuuuu" co oznacza - głaszcz mnie i przytulaj człowieniu. Ogólnie wielki gaduła z niego, nawiązuje z ludźmi rozbudowane dialogi. Zazwyczaj trochę się skarży, krzyczy na nas, że za mało go przytulamy, ale cóż zrobić, ręce tylko dwie, a kotów...

Jedyne za czym nie przepada to głaskanie przy ogonku. Wtedy potrafi okazać swoje niezadowolenie łapką lub ząbkami, ale nie gryzie tylko trzyma.

Z kotami żył i się wychował, więc potrafi z nimi funkcjonować. Niektóre lubi inne mniej. Nie jest agresywny, ale na głowę nie da sobie wejść. Zresztą, inne koty to mało go obchodzą, najważniejszy jest człowiek <3 Na tyle, że czasem trudno np. wyczyścić kuwety, bo ten jegomość pakuje się na kolana :)

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotkę można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)