Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Bambo

Bambo to piękny czarny kocur. Bardzo potężny i dostojny. Trafił do nas prosto z domu razem z trzema "braćmi". Wszyscy już znaleźli domki, nie ma co się dziwić: piękny rudzielec, śliczny srebrny oraz niesamowity przytulas. A Bambo? Zwykły czarnulek...ale serce ma tak samo cudowne jak "ładniejsi" bracia. Kotek ma 6 lat, od zawsze mieszkał w domu, miał do dyspozycji ludzkie kolana i inne tego typu wygody, niestety właścicielka już nie mogła się zajmować kotami.

Jest to bardzo grzeczny i spokojny kociak. Po trafieniu do nowego miejsca potrzebuje czas na aklimatyzację. Jednak jak już zaufa to staje się cudownym kociakiem. Lubi pieszczoty, ale nie jest nachalny. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotka można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)