Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Kornelia

Kornelka to nasza połamana bida. Przeszła już kilka operacji, teraz czekamy na efekty :)

Kotka jest bardzo wesoła i cudowna. Wypatruje tylko człowieka i możliwości przytulenia się. Można by ją głaskać godzinami, a to i tak będzie za mało. Kornelka wtula się w człowieka całym ciałem. Ociera łebkiem i tęsknie płacze gdy tylko ktoś się nią nie zajmuje.

Kotka jest jeszcze bardzo młoda, całe szczęśliwe życie przed nią :) Jest bardzo wesoła i lubi się bawić. Uraz, który jej się przytrafił w ogóle nie wpłynął na jej wesołe usposobienie :)

Kotka będzie miała prześwietlenie i być może konieczna będzie jeszcze jedna operacja. Na ten moment adopcja wstrzymana, można zarezerwować Kornelkę lub wspomóc finansowo Nadzieję na Dom w jej leczeniu.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotki można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Galeria zdjęć: