Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Bury

Bury to kociak, który został znaleziony na ulicy. Wyglądało na to, że to wolnożyjący kociak, który przyłączył się do pewnego stadka. Musieliśmy zainterweniować, ponieważ kotek kulał, miał jakąś ranę na łapie. Mógł ugryźć go pies, skrzywdzić człowiek lub po prostu sam się gdzieś zranił.

Bury trafił do Kociej Chatki na leczenie i kastrację. Zaraz po tym miał zostać wypuszczony. Jednak okazało się, że kotek nie nadaje się do życia na dworze. To domowy kot i dodatkowo niesamowita fajtłapa! Gdy inny kot syczy na niego, lub chce uderzyć łapką Bury tylko spokojnie schodzi mu z drogi. Spokojnie, ponieważ kotek wszystko robi z prędkością leniwca. Jest po prostu niesamowicie spokojny, łagodny i delikatny. Nie jest szalony i energiczny jak inne koty.

Nie jest nachalny jak niektóre koty. On ze wszystkim czeka powoli na swoją kolej. Gdy zacznie się go głaskać nadstawia pyszczek i aż mruży oczy z zadowolenia. Wydaje się być zwykłym kotem, ale zdecydowanie ma coś niezwykłego w sobie. Przy bliższym poznaniu serce mięknie :):)

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: