Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Bajka, Kuba i Japa

DO ADOPCJI TYLKO RAZEM. PROSZĘ NIE PYTAĆ O MOŻLIWOŚĆ ADOPCJI JEDNEGO.

Bajka, Kuba i Japa to trzy smutne koty w typie persa do adopcji.

UWAGA!! Koty są ze sobą bardzo zżyte, możliwa tylko adopcja całej trójki razem. Japa czeka na szczepienie -> możliwość rezerwacji na ten moment, adopcja po szczepieniu.

Wyobraź sobie sytuację, kupujesz wymarzony dom, odbierasz klucze i wchodzisz do niego. A w środku nieproszeni lokatorzy, trzy porzucone koty. Sprzedane z domem jak niepotrzebne meble. Niestety z powodu silnej alergii Państwo, którzy kupili dom Bajki, Kuby i Japy nie mogli ich zatrzymać. W taki sposób te trzy smutne kociaki trafiły do nas. 

Pomimo tego co ich spotkało są to trzy cudne kotki. Japa jest najodważniejszy, bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem, zawsze wita już od wejścia, dopomina się głaskania i przytula się do ludzi. Kuba jest nie jest tak odważny, potrzebuje kilku minut na aklimatyzację i poznanie człowieka. Tak samo jak Japa kocha ludzi. Bajka jest najsmutniejsza. Dużo czasu spędza w koszyczku. 

Cała trójka jest bardzo spokojna i kochana. Są to niezwykle wrażliwe koty, którym pękły serduszka, gdy ich ludzie je porzucili bez słowa, po kilkunastu latach wspólnie spędzonych!! Japa ma 13 lat, a Bajka i Kuba 16. Chyba w taki sposób nie traktuje się członków rodziny??

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)


Galeria zdjęć: