Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Riki i Miki - Rezerwacja

Riki i Miki to dwa spokojne kociaki. Straciły swój dom i kompletnie nie mogą poradzić sobie w przytulisku. Całymi dniami leżą smutne w koszyczku, jedzenie nie podchodzi im za bardzo :( Już widziałyśmy takie przypadki i wiemy, że szybka reakcja jest kluczowa. Wciąż pamiętamy jak cudowny Laki trafił do nas prosto z domowych pieleszy, kot był totalnie załamany, starałyśmy się jak najszybciej znaleźć mu dom. Ale kto zechce nie młodego, zwykłego dachowca? Na szczęście po jakimś czasie dobra dusza go przygarnęła, jednak było już za późno... Jego wątroba odmówiła posłuszeństwa i niestety po kilku dniach w nowym domu kociak odszedł :( Nie pozwólmy aby to się powtórzyło!

Szukamy choćby na początek domu tymczasowego. Kociaki są bardzo grzeczne, delikatne i łagodne. W nowym domu nie powinny sprawiać problemów. Aby nie stresować ich jeszcze bardziej szukamy domu dla obu na raz. Są ze sobą bardzo zżyci, codziennie razem cały dzień śpią i przytulają się.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotki można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.