Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Jerry (Jerzy)

Jerzy to poczciwy słodki kotek. Urodził się około 2013 roku, a u nas jest dość krótko. Trafił tu prosto z domu. Tam gdzie mieszkał miał problem z sikaniem poza kuwetą. W domu niedawno zamieszkało dziecko, być może to było powodem stresu kotka? Nie wiem tego i raczej nigdy się nie dowiemy, odkąd go obserwujemy u nas zachowuje się porządnie. 

Poza tym problemem Jerry był w domu bardzo grzeczny i łagodny. Jest to ewidentnie domowy kociak, który potrzebuje swojego bezpiecznego i spokojnego kąta. Jest dość spokojny, lubi ludzi i głaskanie. Z innymi kotami nie wchodzi w konflikty, tym mocniejszym łagodnie schodzi z drogi, a z tymi milszymi śpi w jednym koszyczku. 

Jerzy to taka nasza kochana kocia ciamajda :) Szuka spokojnego domu! Oferuje całego siebie :)

Kotek jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, wykastrowany. Test na białaczkę ujemny (-)

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty, ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotki można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Galeria zdjęć: