Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Ptysia - rezerwacja

Ptysia to słodka buraska. Ma już około 3-4 lat. Do niedawna w jej opisie widniał zapis "ma około roku", ale przecież ponad rok Ptysia siedzi już u nas!!! To prawdziwa weteranka :( A "zasłużyła" sobie na to chyba tylko plusem przy teście na białaczkę. Gdyby na to nie patrzeć to cudowna kotka.

Jest bardzo wesołą i rozgadaną kotką. Głośno upomina się o jedzonko. Uwielbia się bawić i ma dużo energii. Z innymi kotami żyje w symbiozie. Choć jak na gadułę przystało, zawsze musi mieć ostatnie zdanie. 

Im dłużej u nas siedzi tym bardziej lubi inne koty, bo cóż jej pozostało? Skoro ludzie jej nie chcą... Śpi razem z Czesiem, przytula się do Hondy, a niedawno zaprzyjaźniła się z Krzysiem. To jej towarzysze niewoli. Stara się nie pokazywać, że jej smutno. Zawsze pozytywnie nastawiona, rozmawia z nami już od wejścia. My jednak wiemy co siedzi w jej serduszku. Wielkie/małe marzenie, marzenie o ciepłym domku i dobrej rodzinie, o ręce, która będzie ją głaskać i karmić. Widać to w małych gestach np. jeśli chcemy odpocząć i siadamy na krześle to mamy pewność, że w niedługim czasie pojawi się Ptysia i zwinięta w kłębek zacznie grzać nasze kolanka.

Felv +. Ptysia może być adoptowana do domu z innym nosicielem/nosicielką, albo takiego bez kotów. Wirus kociej białaczki nie zagraża ani ludziom, ani innym zwierzętom domowym, np. psom. Należy pamiętać, że wirus ten nie jest chorobotwórczy dla ludzi czyli całkowicie niegroźny dla człowieka. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: