Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Czesio

Pan Czesław, dla przyjaciół Czesio.

Błąkał się po ulicach miasta i na szczęście ktoś go znalazł, po czym kotek trafił do nas. Żyje sobie spokojnie i dostatnio. Nie brakuje mu niczego, no prawie, choć prawie robi wielką różnicę. Dobry człowiek, z ciepłymi kolanami - właśnie tego Czesio wypatruje leżąc na parapecie. 

Ma około 3 lata. Jest to spokojny, dorosły kot. Czasem lubi poszaleć z innymi kociastymi, ale ogólnie zachowuje się bardzo grzecznie i statecznie. Idealnie nada się jako grzeczny przyjaciel czy termofor.

Czesio ma coś takiego w sobie, że inne koty go wprost uwielbiają! Wszysctkie chętnie śpią koło niego, przytulają się czy zachęcają do zabawy. Z Niną żyje jak z Żoną, ocierają się, przytulają, śpią wtuleni w siebie. Honda traktuje go jak ojca, podpatruje go i często stara się być jak najbliżej. Dla Krzysia jest jak starszy brat, obaj uwielbiają wspólne zapasy. Nawet Ptysię coś do niego ciągnie :)

W stosunku do ludzi jest dość ostrożny. Trzeba dać mu czas aby przyzwyczaił się i pokochał całym sercem.

Czesio - FELV +. Można go adoptować do domu z innym nosicielem/nosicielką albo takiego bez kotów. Wirus kociej białaczki nie zagraża ani ludziom, ani innym zwierzętom domowym, np. psom. Należy pamiętać, że wirus ten nie jest chorobotwórczy dla ludzi czyli całkowicie niegroźny dla człowieka. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Opłata 20 zł.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 501 477 474 , 604 789 418

Galeria zdjęć: