Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Pepsi

Pepsi to piękna, bura koteczka. Kotka została uratowana z ulicy i już długo czeka na swój dom. Doczekać się nie może, bo jest obciążona nosicielstwem kociej białaczki.

Kotka jest lekko strachliwa i nie tak łatwo o jej zaufanie. Także nie dość, że ma białaczkę, dodatkowo jest bura, nierasowa i strachliwa. Jej szanse na adopcje są bliskie zeru. My nigdy się nie poddajemy, więc szukamy dobrej duszy, która będzie chciała ją uratować. Dzięki, której kotka nie spędzi starości oraz nie umrze w samotności. 

Pepsi może być adoptowana do domu z innym nosicielem/nosicielką, albo takiego bez kotów. Wirus kociej białaczki nie zagraża ani ludziom, ani innym zwierzętom domowym, np. psom. Należy pamiętać, że wirus ten nie jest chorobotwórczy dla ludzi czyli całkowicie niegroźny dla człowieka. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: