Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Guzik - rezerwacja

Guzik to młody wesoły kociak. Już kilka dobrych miesięcy czeka u nas na dom, a powinien dorastać gdzie indziej! Niezły pechowiec z niego, już kilka razy był rezerwowany i czekał na ten szczęśliwy dzień, ale w końcu chętni rezygnowali lub przestawali się odzywać. A Guziczek nadal czeka...

Guzik jest młodym kotkiem. Bardzo wesoły i przyjazny. Lubi się bawić i przytulać. Trochę mu się nudziło ze starszymi kolegami i koleżankami. Teraz znalazł sobie przyjaciółkę Fionę - śliczną młodą koteczkę. Szaleją, bawią się i przytulają. Tak bardzo brakuje im człowieka, na szczęście mają siebie. Oba kotki są młode, wesołe i szybko się aklimatyzują. Nie muszą iść razem do adopcji, ale jak pójdą na pewno się ucieszą, a nowi opiekunowie zyskają podwójne szczęście. Taki duet to murowany lek na smutki :)

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot u nas ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotki można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Galeria zdjęć: