Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Franek

Franio to dorosły, bury kocurek. Został uratowany jako mały kociak i od czterech lat czeka na swój kochający dom. Doczekać się nie może, bo jest obciążony nosicielstwem kociej białaczki.

Czyż mogą być gorsze perspektywy na jakiekolwiek życiowe zmiany? Czy można mieć nadzieję na nowy dom? Może jego piękne spojrzenie uwiedzie czyjeś serce? Franio, jak inne białaczkowe koty, może być adoptowany do domu z innym nosicielem/nosicielką, albo takiego bez kotów. Wirus kociej białaczki nie zagraża ani ludziom, ani innym zwierzętom domowym, np. psom.

Należy pamiętać, że wirus ten nie jest chorobotwórczy dla ludzi czyli całkowicie niegroźny dla człowieka. Franio to przekochany miziasty, przytulaśmy kotek spragniony bliskości. Niestety wolontariusz nigdy nie będzie jak rodzina, a przytulisko jak prawdziwy dom. Może znajdzie się dobra dusza, która chciałby przychodzić do niego i troszkę go poprzytulać? A może ktoś zakocha się w nim i przygarnie?

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: