Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Dasza

Dasza trafiła do nas po tym jak została znaleziona na ulicy. Kotka miała rozległe ropomacicze, ale udało się ją uratować :)

Dasza jest piękna i bezproblemowa. Łagodna w stosunku do kotków z którymi mieszka. Zaczepiana do zabawy chętnie wchodzi w to. Do ludzi również jest cudowna, bardzo lgnie do każdego.

Na jej życiorysie jest jedna mała rysa. Dodatni wynik testu na białaczkę. Kotka nie ma żadnych objawów, jest zdrowa na ten moment. Wszyscy znający tę chorobę wiedzą, że zarażony kot może przeżyć w zdrowi do późnej starości, a może odejść dużo wcześniej. Nie jest to do przewidzenia. W warunkach domowych szansę na spokojną starość bardzo wzrastają. Z powodu białaczki kotka tylko i wyłącznie do domu niewychodzącego.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotki można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: