Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Bejbe

Około 3-miesięczna srebrna pręgowana kotka.
Data przyjęcia 23.07.2018
Odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona.
Test białaczkowy FeLV: dodatni

Nie widać, prawda? Uff! Czasem troszkę się martwię, że ktoś tam coś dostrzeże, a wolałabym, żeby się nie połapał. Mało to rozmów podsłuchałam o tym, że takiej jak ja znaleźć dom to spore wyzwanie? No właśnie. Ciotki stroskane szeptały…

Na imię mi Bejbe, mam 3 miesiące. Spójrz, jestem kotką o ponadprzeciętnej urodzie, na pewno wygrałabym kasting do łiskasa, a potem już hollywood i czerwone dywany… A jednak wolałabym spokojnie żyć u Twego boku. Pieszczoty? Ile tylko zapragniesz. Mruczanki do ucha zamiast ziółek na dobry sen? Oczywiście. Pocieszenie, gdy kumpel Cię wystawi? W pakiecie.

Chyba mogę Ci zaufać? Opowiem więcej o sobie. Nie mam tylnej łapki. No nie rób takiej miny! Mam jeszcze 3 inne. Na tamtą jedną zapolowała kiedyś rozpędzona maszyna na czterech kółkach. Prawie już o tym nie pamiętam. Biegam, skaczę, pędzę jak rakieta. Czuję się świetnie. Badania ostatnio wykazały, że jestem zakażona wirusem FeLV (kocią białaczką). Mimo to mogę żyć długo i szczęśliwie, bez objawów choroby. Zadbasz starannie o moją odporność? No właśnie, wiedziałam że się zgodzisz. Muszę tylko być Twoim jedynym kotem, żeby nie częstować wirusem innych. Ty i ja, na zawsze… Dla mnie bomba! :)

No widzę, że minę masz wciąż lekko nietęgą, ale nie dramatyzuj - ja tego nie robię. Nie takie przypadki się zdarzały w kocim świecie. Jestem Bejbe i jestem dzielna. Chcę do Ciebie, choćby i już. Kiedy przyjdziesz? 


Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Adopcja małego kotka wiąże się z obowiązkowym wykonaniem zabiegu kastracji/ sterylizacji u wybranego przez siebie weterynarza. Zabieg najlepiej jest wykonać pomiędzy 6 a 8 miesiącem życia kota. 
Opłata schroniskowa 20 zł.

Galeria zdjęć: